Hasta Yorumları

*Kişisel bilgileriniz kesinlikle yayınlanmayacaktır.

Genital estetik ile ilgili gözüm kapalı önerebileceğim bir doktor kendisi…

ingiltere’ de yaşıyorum. yıllar boyunca takıntı haline getirdiğim bir o kadar da paylaşmaktan çekindiğim sorunumu, yapmış olduğu başarılı operasyonla tamamen çözdü. kendisine çok teşekkür ediyorum, kadın hastalıkları ve genital estetik ile ilgili gözüm kapalı önerebileceğim bir doktor kendisi…

Doç .Dr. Çiğdem hanım, güler yüzlü hastasına karşı ilgili bir doktor

doç .dr. çiğdem hanım, güler yüzlü hastasına karşı ilgili bir doktor .polip ameliyatim ve tedavi sürecim çok iyi gecti.çok çok teşekkür ederim. başarılar daima sizinle olsun .saygılar

Kendisini çok seviyorum, çok değerli bir hekim.

ben bir kurumda tanıdım onu, şu anda özel muayenehanesinde devam ediyorum.2 yıl önce bir sıkıntı yaşadım, emekleri için çok teşekkür ederim.bugüne kadar tanıdığım en iyi kadın doğumculardan birisi.lift ameliyatı oldum, aynı gün ayağa kalktım.özel kurumda olsaydım hemen taburcu olabilirdim ama hastane kuralı olarak bir gece kaldım.ertesi gün evime gelip normal hayatıma devam ettim. ağrısız sıkıntısız geçti, eline emeğine sağlık.kendisini çok seviyorum, çok değerli bir hekim.i̇nşallah meslek hayatında benim gibi geriye mutlu hastalar bırakır.

Güleryüzlü, tatlı dilli, çok bilgili doktor.

ben doktorumdan çok memnunum.gittiğim hastaneden ayrıldığı için çok üzüldüm.güleryüzlü, tatlı dilli, çok bilgili doktor.benim miyomlarım vardı, ameliyat olacaktım.i̇ki sene çiğdem hanım takip etti.tiroid değerlerim yüksek olduğu için ameliyat olamamıştım.devamlı kontrollere gittim.gittiğimde çok güzel muayeneler yapıyor. çok iyi bir doktor, allah her zaman çiğdem hanım gibi insanlarla karşılaştırsın.herkese de kendisini tavsiye ediyorum.başarılarının devamını diliyorum.

Çiğdem Hanım şimdiye kadar gördüğüm en mükemmel kişi

çiğdem hanım şimdiye kadar gördüğüm en mükemmel kişi.hem meslek açısından hem de kişisel olarak çok güzel davranıyor.hastalarına her konuda destek veriyor, mükemmel bir doktor.sürekli de takipçisiyim.bende mesane kaçırması, idrar kaçırma vardı.yaşımdan dolayı, genç olduğum için ameliyat yapmadılar.çocuk olduğunda yine aynı sorun olur diye çiğdem hanım'a gitti.böyle saçmalık olamaz, genç olabilirsin ama bunu çekmek zorunda değilsin dedi.ameliyatımı yaptı.gayet memnunum, hiçbir şikayetim yok.herkese tavsiye ederim.

Çok ilgili alakalı, güler yüzlü oluşu nedeniyle tekrar bir hamilelik durumu yaşağımda kendisini tercih ederim

çiğdem hanım'dan çok memnunum.bir işlem oldu, o yüzden karşılaştık.çok ilgili alakalı, güler yüzlü oluşu nedeniyle tekrar bir hamilelik durumu yaşağımda kendisini tercih ederim.yaptığı operasyon da çok başarılı geçti.sıkıntılı süreci atlattım.sonra da çok çok ilgiliydi.her konuda çok memnun kaldım.sorduğum soruları hiçbir şekilde sert dille yanıtlamaz .psikolojik olarak da iyi ki yanımdaydı.

Kendisinden çok çok memnun kaldım

kendisinden çok çok memnun kaldım.hem tıbbi hem de kişisel olarak tavsiye ile desteğini esirgemedi.her zaman tavrı ve desteği için minnetle anıyorum.dış gebelik şüphesi ile gittim.gerekli teşhis ve tedavi uygulandı.şifa bularak taburcu oldum.acil servise başvurmuştum.orada yatışımı yapan hekimdi.daha sonra da kendisi ile devam ettim.her türlü desteği sonuna kadar sağladı.her zaman seve seve öneririm.

Güleryüzlü, tatlı dilli, mesleğinde çok başarılı.

güleryüzlü, tatlı dilli, mesleğinde çok başarılı.moral ve motivasyon veriyor.ben çok panik ve korkak bir kadınım.beni çok rahatlatıp sakinleştirdi.hiçbir şey yok gibi ameliyata girdim.ameliyat öncesi ve sonrası çok ilgili davrandı.sanki aileden birisiymişim gibi davrandı.güleryüzlü, tatlı dilli ve başarılı olduğu için birşey diyemiyorum.zaten onun gibi bir doktor tanımadım, kızım gibi.çok kanamam oldu.birçok doktora gittim, çok saçma sapan sonuçlar söylediler ve çok korkuttular.sonra tavsiye üzerine çiğdem hanım'a gittim.bana rahmin alınması gerektiğini, yaşımın tamamen menopoz yaşı olduğunu belirtti. 54 yaşındaydım.rahim ağzında kanser mikrobu bulunduğunu söyledi.başka türlü de kanamayı durdurabiliriz ama böyle yaparsak daha iyi olur dedi.seçimi bana bıraktı.ben de bu yaşımdan sonra artık ne olacak dedim ve ameliyat oldum.bir haftada düzeldim, hiçbir şeyim kalmadı.normal hayatıma döndüm.onu seviyorum.

İş hayatında kendisine başarılar dilerim.

eşimi ameliyat etti.güleryüzlü bir doktor, eşim hala görüşüyor.kadın hastalıkları ile ilgili miyom tedavisi gördü.aşırı kanaması oluyordu, çok miyom olduğunu söyledi.ameliyat olması gerektiğini belirtti. ameliyat başarılı geçti.ameliyat öncesi ve sonrasında gerekli bilgilendirmeyi sağladı.kimi miyomlara dokunulmaması gerektiğini, eğer onlara dokunulursa rahimin alınabileceğini, tüm riskleri de söyledi.açık ameliyat yapıldı, gerekli görülen miyomlar alındı.sonra kontrolleri de sağlandı.biz memnunuz, işhayatında kendisine başarılar dilerim.

Ameliyat öncesinde ve sonrasında da ilgisini eksik etmediği için çok teşekkür ederim.

merhaba.ergenliğimden bu yana labiomajor problemi çekiyorum.uzun yıllar bu durumu kafama taktım.çıkılmaz bir yol gibi geliyordu.ta ki çiğdem hanımla tanışana kadar.gerçekten kafamdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırdı.ameliyat öncesinde ve sonrasında da ilgisini eksik etmediği için çok teşekkür ederim.labioplasti ameliyatının çok zor olduğunu araştırmalarımda görmüştüm.sonuç her zaman güzel olmuyordu.ancak çiğdem hanım beklediğimden de güzel bir sonuç ortaya çıkardı.her şey için çok teşekkür ederim.i̇yi ki sizi tanımışım çiğdem hanım.

Güler yüzü ve tatlı bir dille tedavi ve sürecini izah etmesi çok hoşuma gitmişti

çiğdem hn devlet kurumunda tanışmıştım. güler yüzü ve tatlı bir dille tedavi ve sürecini izah etmesi çok hoşuma gitmişti. daha sonraki süreçte kızımın tedavi sürecinde moral ve motivasyonu ve tedavinin mutlu sonucu dünyalar tatlısı torunumu bize müjdelemesi zor geçen bir doğum ve sonrasında ki ilgisi. allah razı olsun kendisinden. torunlarımı her sevdiğimde kendisini sevgiyle andığım nadide doktorumuz. rabbim yolunuzu açık eylesin.

Gözünüz kapalı kendinizi emanet edebilirsiniz!

dr çiğdem hm a sonsuz teşekkürler i̇drar kaçırma problemim vardı sosyal yaşantım neredeyse bitmişti dr hanım ameliyatla tüm sorunumu giderdi iyiki karşılaşmışız gözünüz kapalı kendinizi ve sevdiklerinizi emanet edebilirsiniz